aktualno

1Наказ № 123 від 07.11.2022р. " Про переведення освітньго процесу в ліцеї у змішаний формат."

Безымянный 1

Задля попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому,

пропонуємо переглянути лекцію«Вся правда про наркотики», яку читає діючий військовий ЗСУ Валерій Маркус.

tutylka2

facebook

zayva

Благовіщенський професійний ліцей займається підготовкою спеціалістів з сучасних робітничих професій. З допомогою кваліфікованих педагогів та майстрів ви можете здобути робітничу професію на власний вибір та за власними потребами. Незалежна Україна на даному етапі розвитку потребує кваліфікованих спеціалістів, і тому професійно-технічна освіта набуває домінуючого значення на ринку праці. Завітайте на наш сайт і детальніше ознайомтеся з особливостями та специфікою нашої роботи.

Вас вітає ДНЗ "Благовіщенський професійний ліцей"

YouTube

novunu

Отримали матеріали для тренінгу «Випробуй у безпеці!»

Друк

2 Верба А. Ф. отримав в кабінет "Автомобільна справа" навчальні матеріали та обладнання для проведення тренінгу «Випробуй у безпеці», який орієнтований на профілактику керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Іспит з професійно-теоретичної підготовки в групі 83.

Друк

231 січня 2023 року  відбулася поетапна кваліфікаційна атестація в групі 83, іспит з професійно-теоретичної підготовки з професії : «Водій автотранспортних засобів (категорії «С»), який пройшов  під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Верби А.Ф. Учні успішно виконали поставлені перед ними завдання  на високому та достатньому рівні.

Поповнення матеріально - технічної бази навчальних кабінетів.

Друк

1  Навіть попри воєнний стан, в Державному навчальному закладі "Благовіщенський професійний ліцей" відбувається поповнення матеріально - технічної бази навчальних кабінетів. Безносюк Валентина Іванівна - зав. кабінету інформатики, отримала комплект навчальних планшетів, для здобувачів освіти. Завдяки інноваційній техніці, що застосовується у навчанні, у той чи інший спосіб учні опановують нові знання, відпрацьовують навички, намагаються розкрити свій потенціал для майбутньої професійної реалізації. Ми впевнені, що розвиток освіти - це теж внесок в ПЕРЕМОГУ України у війні. Слава Україні!

Заходи до Дня Соборності України

Друк

2   Здобувачі освіти ДНЗ « Благовіщенського професійного ліцею» взяли участь в обласному національно-патріотичному конкурсі серед учнівської та студентської молоді, приуроченогодо Дня Соборності України. В рамках конкурсу було проведено пошукову творчу роботу на тему: «Сторінками минулого», про історичного діяча Жуківського Олександра Тимофійовича. Матеріал підготували Стародубовська Ліза і Шутко Катя.  "Жуківський Олександр Тимофійович - український громадсько-політичний та військовий діяч."

Отримали генератор в гуртожиток .

Друк

2 За сприяння Департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації ліцей отримав генератор в гуртожиток, який допоможе під час відключень світла забезпечувати усіма потрібними умовами.

 

 

 

Гуманітарна допомога - набори для спортивного залу.

Друк

3 Отримали два комплекти рекреаційних наборів для спортивного залу - гуманітарна допомога передана Департаментом освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації від Громадської  організації "Донецька обласна організація Всеукраїнської організації союз осіб з інвалідністю України" та ЮНІСЕФ. Саме зараз особливої уваги заслуговує фізичне і психологічне здоров’я наших дітей. У  кожному боксі є  сучасне спорядження для занять футболом, баскетболом, волейболом, шахами, шашками та занять гімнастикою. Це сприятиме залученню учнів  до заняття спортом, зміцнить їх здоров’я, а також покращить дозвілля наших учнів.Тож ми вдячні за підтримку  і сподіваємося на продовження плідної співпраці.

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Лютий 2023
4
Субота
14:36
BuaXua Calendar