Виховні заходи

Друк

sumvolu 0523До дня пам’яті та примирення  у навчальних групах проведено виховну годину «Памятаємо , шануємо». Мета заходу: ознайомити учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території нашого краю; показати героїзм народу в боротьбі з ворогом; виховувати почуття патріотизму, любові до своєї землі, усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв’язку поколінь. Особливо актуальним є недопущення фашизму, який проявляється у 21 столітті, а саме війна росії проти нашої держави. В ході виховної години  учні дізналися про величезну роль українського народу у перемозі у Другій світовій війні, увічнили пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Тому особливо актуальним є недопущення фашизму, який проявляється у 21 столітті, а саме війна росії проти нашої держави.

   Виховна година «Наші мужні воїни-полк «Азов». Мета заходу: показати героїчну боротьбу наших мужнів Азовців, наших титанів в боротьбі з російськими окупантами в місті Маріуполь.З добувачі освіти переглянули тематичні відео та документальний фільм «Азов».

   До Дня Вишиванки у навчальних групах проведено виховну годину «Вишиванка – твій генетичний код». Мета заходу: збереження національних цінностей та їх популяризація серед молоді. В ході виховної години учні ознайомилися з історією вишиванки ,дізналися про її магічну силу. Також ознайомилися з вишиванками різних регіонів України, притаманним тільки їм. А особливо вишиванка переживає еру певного відродження, коли український народ згуртувався у війні проти росії. Вишиванки стали символом патріотизму та носієм національних традицій. Здобувачі освіти взяли участь у флешмобі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Пошук

Опитування

Яку професію обираєте Ви?

Календар

Липень 2022
1
П'ятниця
20:41
BuaXua Calendar